Перекласти сторінку

У Бахмачі до 6 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який збувавав психотропну речовину - амфетамін

Бахмацькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в суді першої інстанції за обвинуваченням чоловіка, який незаконно придбав, зберігав з метою збуту та збував наркотичний засіб.

Незважаючи на фактичне невизнання в суді обвинуваченим вини, прокурор надав беззаперечні докази того, що 22-річний місцевий житель у червні минулого року у м. Бахмач незаконно збував психотропну речовину – амфетамін. Також під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні, де він проживав, та його автомобілі вилучено психотропну речовину – амфетамін, яку останній придбав та зберігав з метою збуту.

Вироком суду чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінальнальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також збут психотропної речовини) та ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту присихотропної речовини у великих розмірах, вчиненому повторно), та призначено реальне покарання у виді 6 років позбавлення волі.

 

 

Бахмацька місцева прокуратура Чернігвської області