Перекласти сторінку

За несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані до адміністартивної відповідальності притягнуто державного службовця Бахмацької районної державної адміністрації

  Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, повязане з корупцією, передбачене                  ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративне правопорушення (неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

  Установлено, що посадовець порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та у встановлений законом термін без поважних причин не повідомив Національне агенство з питань запобігання корупції про придбання житлового будинку вартістю 100 тис. грн.

  За вчинене адміністративне правопорушення судом його визнано винуватим у порушенні вимог фінансового контролю, притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі 100 неоподаткованих доходів громадян (1700 грн.).

  Робота на вказаному напрямі триває.

 

 

Бахмацька місцева прокуратура Чернігвської області