Перекласти сторінку

Хуліганство відносно представників Борзнянської РДА

У ході вивчення прокурором публікацій у засобах масової інформації встановлено відео інтерв’ю представника Церкви, яким повідомлено про вчинення 21.07.2018 учасниками вірогідно громадського об’єднання «Свобода» хуліганських дій відносно організаторів дитячого табору «На морі Галілейському», який діяв з 16.07.2018 по 20.07.2018 на території Борзнянського району.

Крім того, в інтерв’ю зазначалося,  що хуліганські дії здійснювалися у приміщенні Борзнянської районної державної адміністрації відносно посадових осіб органу влади та працівників місцевої газети «Вісті Борзнянщини».

Будь-які заяви з приводу фактів, зазначених у інтерв’ю, до правоохоронних органів не надходили.

З метою встановлення усіх обставин події та притягнення винних до відповідальності прокуратурою відомості за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На даний час Борзнянським ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області проводяться слідчі дії, допитуються свідки, вживаються інші заходи до встановлюються всіх обставини події.


Борзнянський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури