Перекласти сторінку

Судитимуть чоловіка, який побив свою співмешканку

Судитимуть чоловіка, який побив свою співмешканку

 

За процесуального керівництва Бахмацької місцевої прокуратурою завершено досудове розслідування стосовно 30-річного жителя м. Бахмач, який побив свою співменканку.

Під час досудового розслідування встановлено, що обвинувачений, перебуваючи в господарстві своєї співмешканки, під час сварки умисно штовхнув її від себе та внаслідок чого остання впала та отримала тілесні ушкодження.

Варто зазначити, що на початку 2018 року Україна отримала нові закони про попередження насильства щодо жінок та домашнього насильста. Зміни не оминули і кримінального законодавства. Зокрема, перелік обставин, що обтяжуть покарання доповнено новим пунктом. Так, відтепер вчинення злочину відносно подружжя або колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) в сімейних або близьких відносинах, є обставниною, що обтяжує покарання.

 

Довідково: ч. 1 ст. 125 – умисне легке тілесне ушкодження. Карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

 

Апарат Бахмацької місцевої прокуратури