Перекласти сторінку

За злочин у сфері обігу наркотичних засобів та крадіжки житель Бахмацького району отримав 3 роки 3 місяці позбавлення волі

За злочин у сфері обігу наркотичних засобів та крадіжки житель Бахмацького району отримав 3 роки 3 місяці позбавлення волі

 

Бахмацькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо стосовно жителя Бахмацького району за вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно), ч. 1 ст. 162 КК України (незаконне проникнення до житла) та                    ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання, виготовлення, зберігання без мети збуту наркотичних засобів в великих розмірах)

Судом встановлено, що чоловік, будучи, раніше судимий за корисливі злочини, в період іспитового строку повторно вчинив крадіжку велосипеду та восени з метою ночівлі незаконного проник до будинку в м. Бахмач.

Крім того, під час санкціонованого обшуку в помешканні підсудного виявлено та вилученого 620 грам особливо небезпечного наркотичного засобу – каннабісу, які останній зберігав без мети збуту.

За принципової позиції прокурора чоловіка визнано винуватим та засудженого до реального покарання у виді 3 років 3 місяців позбавлення волі.

 

    

Апарат Бахмацької місцевої прокуратури