Перекласти сторінку

Прокуратурою вживаються заходи до стягнення заборгованості перед бюджетом

Прокуратурою вживаються  заходи до стягнення заборгованості

перед бюджетом

 

Талалаївським відділом Бахмацької місцевої прокуратури  приділяється постійна увага стану дотримання вимог земельного та бюджетного законодавства.

         Так,  вивченням інформації органів Державної фіскальної служби  щодо сплати орендної плати за землі комунальної власності встановлено,  що  на території смт. Талалаївка Чернігівської області фізична особа для комерційного використання орендує земельну ділянку площею 0,26 га під  належними їй на праві приватної власності об’єктами нерухомості.

         При цьому, всупереч положень ЗУ «Про оренду землі» та умов укладеного договору оренди, орендна плата за вказану земельну ділянку комунальної власності систематично не сплачувалась, внаслідок чого утворилась заборгованість перед бюджетом на суму понад 26 тис. грн.   Однак, органом місцевого самоврядування, як орендодавцем земельної ділянки, заходи до примусового стягнення боргу не вжито.  

         Реагуючи на виявлені порушення Талалаївським відділом Бахмацькою місцевої  прокуратури  підготовлено позов про стягнення з недобросовісного орендаря заборгованості по орендної плати.

 

Талалаївський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури