Перекласти сторінку

Соціальна допомого отримана злочинним шляхом

Соціальна допомого отримана злочинним шляхом

 

Органом досудового слідства Коропського відділення поліції завершено розслідування кримінального провадження стосовно жительки Коропського району, яка вчинила шахрайські дії при отриманні щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, чим заподіяла державному бюджету України збитки на суму 14 тис.грн.

На підставі зібраних доказів беззаперечної вини особи «А» прокурором прийнято рішення, про повідомлення про підозру останній у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 1, 4 ст. 358 КК України.

Разом з цим, завдяки злагодженій роботі Коропського відділу місцевої прокуратури та Коропського відділення поліції підозрюваною особою збитки в сумі 14 тис.грн. відшкодовано до державного бюджету в повному обсязі.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт відносно особи «А» скеровано до суду.

Судовий розгляд триває.

 

Довідково: максимальна санкція ч. 1 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до трьох років.

Максимальна санкція ч. 1 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до двох років.

Максимальна санкція ч. 4 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до двох років.

 

 

Коропський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури