Перекласти сторінку

Органом досудового слідства Коропського відділення поліції завершено розслідування кримінального провадження стосовно громадянина М., який здійснював прийом брухту кольорових і чорних металів

Стан розгляду кримінального провадження за фактом здійснення прийому брухту кольорових і чорних металів та організації незаконного пункту прийому металобрухту без реєстрації як суб’єкта господарської діяльності, що здійснює операції з металобрухтом жителем с. Верба

 

Органом досудового слідства Коропського відділення поліції завершено розслідування кримінального провадження стосовно громадянина М., мешканця с.Верба Коропського району,  який  протягом березня 2018  року, здійснював прийом брухту кольорових і чорних металів та організував незаконний пункт прийому металобрухту без реєстрації як суб’єкта господарської діяльності, що здійснює операції з металобрухтом.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 213 КК України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом).

Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратурищодо винної особи до суду скеровано обвинувальний акт та забезпечено підтримання публічного обвинувачення у даному кримінальному провадженні.

На даний час судовий розгляд триває.

 

Довідково : санкція інкримінованої статті передбачає обмеження волі на строк до 1 року або штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (25 000 грн).

 

Коропський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури