Перекласти сторінку

Органом досудового слідства Коропського відділення поліції завершено розслідування кримінального провадження стосовно громадянина А., мешканця с. Атюша Коропського району, який у січні 2018 року, заподіяв тяжкі тілесні ушкодження

Стан розгляду кримінального провадження за фактом умисного заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, за ознакою небезпеки для життя та тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, за ознакою тривалості розладу здоров’я, строком понад 21 день мешканцем                             с. АтюшаКоропського району

 

Органом досудового слідства Коропського відділення поліції завершено розслідування кримінального провадження стосовно громадянина А., мешканця с. Атюша Коропського району,  який  у  січні 2018 року, заподіяв тяжкі тілесні ушкодження, за ознакою небезпеки для життя та тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості, за ознакою тривалості розладу здоров’я, строком понад 21 день двом мешканцям с. Атюша Коропського району.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) та обрано щодо останнього судом запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури щодо винної особи до суду скеровано обвинувальний акт та забезпечено підтримання публічного обвинувачення у даному кримінальному провадженні.

На даний час судовий розгляд триває.

 

Довідково : санкція інкримінованих статей передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років позбавлення волі.

 

 

Коропський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури