Перекласти сторінку

Засуджено жителя м. Бахмач, який вирощував та зберігав вдома наркотичні речовини

Засуджено жителя м. Бахмач, який вирощував та зберігав вдома наркотичні речовини

 

Процесуальними прокурорами Бахмацької місцевої прокуратури разом з працівниками Бахмацького відділу поліції проводиться наполеглива робота з викриття осіб, які зберігають накротичні речовини на території Бахмацького району.

Так, раніше під час санкціонованого обшуку за місцем проживання місцевого жителя вяивлено та вилучено 50 стебел нарковмісної рослини коноплі та 4 грамми концент з макової соломки, які останній зберігав без мети збуту.

Під час судового рогляду кримінального провадження за приниципової позиції прокуратури обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, вчиному повторно) та ч. 2 ст. 310 КК України (вирощування коноплі, вчиненому повторно).

За сукупністю злочинів обвинуваченого засуджено до 4 років позбавлення волі та звільненно від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 3 років не вчинить нового злочину.

 

 

Прокурор Бахмацької місцевої прокуратури                                 С. Ясько