Перекласти сторінку

Бахмацькою місцевою прокуратурою в 2017 році вжито ряд заходів щодо запобігання та протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією

Бахмацькою місцевою прокуратурою

в 2017 році вжито ряд заходів щодо запобігання та протидії адміністративним правопорушенням,

пов’язаним з корупцією


Так, упродовж 2017 року прокурорами взято участь у судовому розгляді 11 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень зазначеної категорії. З них 5 протоколів про вчинення правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, за фактом несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування 1 протокол про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, за фактом неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані та 5 протоколів за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, за фактом неповідомлення особою у встановленому законом порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів. За результатами судового розгляду 7 осіб визнані винними у вчиненні інкримінованих адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та піддані стягненням в вигляді штрафу на загальну суму 15100 грн. Зазначені кошти правопорушниками сплачено в повному обсязі. Відомості про правопорушників внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.
З метою усунення негативних наслідків, завданих правопорушеннями, пов’язаними з корупцією, апаратом Бахмацької місцевої прокуратури до суду заявлено 1 позов про скасування рішення Дмитрівської селищної ради, прийнятого в умовах реального конфлікту інтересів, який розглянутий та задоволений.