Перекласти сторінку

РОЗМАХАВСЯ КУЛАКАМИ НА ВІСІМ РОКІВ

РОЗМАХАВСЯ КУЛАКАМИ НА ВІСІМ РОКІВ

    Прокуратурою Борзнянського району підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Борзнянського району за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть людини (ч.2 ст. 121 КК України).
     Незважаючи на невизнання зловмисником своєї вини, прокурором у суді надано беззаперечні докази скоєного ним злочину. Доведено, що у червні поточного року близько 21 години обвинувачений, перебуваючи поблизу місця свого проживання у стані алкогольного сп'яніння, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно заподіяв своїй співмешканці декілька ударів руками та ногами по різним частинам тіла. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла вдома. 
     Державним обвинувачем у суді доведено суспільну небезпеку вчиненого кримінального правопорушення та зазначено, що згідно з Конституцією України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Тому, відповідальність за посягання на життя та здоров’я вимагає необхідності застосувати найсуворіше покарання, пов’язане із позбавленням волі.
     Бахмацький районний суд врахував правову позицію прокурора та засудив  обвинуваченого до 8 років позбавлення волі. 


Прокурор Борзнянського відділу
Бахмацької місцевої прокуратури   В. Ракута