Перекласти сторінку

Талалаївським районним судом притягнуто до адміністративної відповідальності депутата сільської ради за несвоєчасне подання електронної декларації.

Талалаївським районним судом притягнуто

до адміністративної відповідальності депутата сільської ради за несвоєчасне подання електронної декларації.


Талалаївським відділом Бахмацької місцевої прокуратури виявлений факт несвоєчасного подання електронної декларації депутатом Красноколядинської сільської ради.

Згідно вимог  ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»,передбачено, що особи, зазначені у пункті 1 статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. Відповідно до прикінцевих положень Закону, продовжено до 01.05.2017 строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше. У порушення зазначених вимог закону декларація була подана лише 07.08.2017.

Талалаївським районним судом депутата К. визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП та призначено штраф 850 гривень.


Талалаївський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури