Перекласти сторінку

Завершено досудове розслідування за фактом службової недбалості, що призвело до неякісного будівництва дороги

Завершено досудове розслідування за фактом службової недбалості,

що призвело до неякісного будівництва дороги

За процесуального керівництва Бахмацької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно інженера з технічного нагляду, який неналежно виконував свої службові обов`язки, що призвело до заподіяння істотної шкоди громаді міста Бахмач.
Досудовим розслідуванням встановлено, що під час виконання договору по капітальному (вибірковому) ремонту дорожнього асфальтобетонного покриття вулиці Конотопської у місті Бахмач у 2015 році інспектор, який повинен здійснювати технічний нагляд за виконанням робіт, свої службові обов`язки виконував не належно, на об’єкт робіт періодично не з`являвся, контроль за якістю та обсягом робіт не здійснював, що призвело до завищення вартості робіт та заподіяння місцевому бюджету збитків на суму 132 тисячі гривень.
Під час досудового розслідування збитки повністю відшкодовані шляхом виконання робіт з ремонту дорожнього асфальтобетонного покриття.
Процесуальним керівником обвинувальний акт за ч. 1 ст. 367 ( службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди громадським інтересам) направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: обвинуваченому загрожує покарання у виді штрафу від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 4250 до 8 500 гривень) або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Апарат Бахмацької місцевої прокуратури.