Перекласти сторінку

Не дотримання вимог законодавства про дошкільну освіту, зокрема щодо встановлення органами місцевого самоврядування плати за харчування дітей

Не дотримання вимог законодавства про дошкільну освіту, зокрема щодо встановлення органами місцевого самоврядування плати за харчування дітей.


Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури вивчено стан дотримання вимог законодавства при організації навчального та виховного процесу у закладах освіти Коропського району, відповідність вимогам чинного законодавства України рішень органів місцевого самоврядування з вказаних питань.

При перевірці виявлено, що Покошицькою сільською радою не встановлено пільг для дітей із багатодітних сімей та не зменшено розмір плати за їх  харчування, що суперечить вимогам ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», а саме : абзацу 2 ч. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», яким передбачено надання пільгових умов оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки.

Так, 29.08.2017 до Коропського районного суду подано адміністративний позов про визнання протиправною бездіяльність Покошицької сільської ради та зобов’язання вчинити певні дії.

Дану позовну заяву Коропським районним судом 23.10.2017 задоволено у повному обсязі та зобов’язано Покошицьку сільську раду на черговій сесії прийняти рішення, щодо надання пільг на оплату харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки відповідно до ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту».

 

Коропський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури