Перекласти сторінку

Бахмацькою місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення земель у власність   держави

Бахмацькою місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду, ухваленого за позовом прокурора, про повернення у власність   держави земель сільськогосподарського призначення загальною площею 496,08 га  вартістю понад 12 млн грн, яка була надана в оренду без проведення нормативної грошової оцінки та торгів.
Реагуючи на виявлені порушення та захищаючи інтереси держави у сфері земельних відносин, прокуратура  звернулася до господарського суду із заявою про визнання недійсним договору оренди земельних ділянок.
Рішенням господарського суду у березні поточного року вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі та зобов’язано товариство повернути земельні ділянки загальною площею 496,08 га у державну власність.
Законність прийнятого судом рішення також підтверджено апеляційною інстанцією.
Відтак, завдяки  вжитим  прокуроратою заходам представницького характеру у серпні поточного року землі площею 496,08 га вартістю понад 12  млн грн. повернуто державі.
Відповідні відомості про припинення речових прав відповідача на земельні ділянки внесено Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.