Перекласти сторінку

Бахмацькою місцевою прокуратурою забезпечено належний судовий розгляд корупційних адміністративних правопорушень

Бахмацькою місцевою прокуратурою забезпечено належний судовий розгляд корупційних адміністративних правопорушень

 

Прокуратурою як органом, віднесеним до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, постійно проводиться моніторинг на предмет корупційних ризиків і прийняття рішень службовими особами в умовах конфлікту інтересів, що є одним з найпоширеніших порушень антикорупційного законодавства.

За перше півріччя 2017 року Бахмацької місцевою прокуратурою забезпечено належний судовий розгляд 5 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень,пов’язаних з прийняттям рішень службовими особами в умовах конфлікту інтересів.

Так, за одним із фактів вчинення адміністративного корупційного правопорушення за принципової позиції прокуратури постановою Бахмацького районного суду від27 квітня 2017 рокупритягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) депутата однієї з селищних рад Бахмацького району, який, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, всуперечст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив та прийняв рішення в умовах наявності в нього реального конфлікту інтересів, що виразилися у голосуванні по питанню про надання згоди на складання проекту землеустрою щодо відведення собі у власність земельної ділянки.

За порушення вимог законодавства про запобігання корупції Бахмацькою місцевою прокуратурою внесено подання про звільнення з займаних посад осіб, які притягнуті судом до адміністративної відповідальності, за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

 

 

Апарат Бахмацької місцевої прокуратури