Перекласти сторінку

На захисті прав неповнолітніх

На захисті прав неповнолітніх

 

Бахмацькою місцевою прокуратурою вивчено стан законності щодо дотримання правил благоустрою у м. Борзна. За результатами вивчення виявлено факти порушення вимог законодавства, а саме : не проведення технічної інвентаризації та паспортизації прибудинкових дитячих майданчиків на території міста.

Дані факти негативно впливають на організацію належного утримання територій і споруд, а, зважаючи на цільове призначення таких об’єктів, невиконання суб’єктами благоустрою своїх обов’язків у цій сфері може призвести до тяжких наслідків або шкоди користувачам, у т.ч. дітям.  

З огляду на викладене,  Бахмацькою місцевою прокуратурою, реалізуючи надані законом повноваження по захисту державних інтересів, скеровано до   суду адміністративний позов до Борзнянської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов´язання вчинити дії по розробленню і затвердженню планів технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків.

Під час судового розгляду Борзнянською міською радою порушення були повністю усунуті шляхом затвердження планів проведення паспортизації та технічної інвентаризації дитячих майданчиків.

 

Борзнянський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури