Перекласти сторінку

Інтернет-шахрайка потрапила за грати

Інтернет-шахрайка потрапила за грати

 

        В умовах сьогодення значною популярністю користується купівля товарів через мережу Інтернет, яка створила сприятливі умови для шахраїв.  Не погребувала таким заробітком і мешканка м. Бахмач створила в мережі Інтернет на сайті «Вконтакте» сторінку, на яку розмістила фіктивне оголошення з продажу одягу та взуття. Довірливі громадяни, які побажали придбати товар, не підозрюючи, що мають справу із шахрайкою перераховували кошти на її банківську картку,  марно сподіваючись, що омріяна покупка до них  надійде поштовим відправленням. У такий спосіб спритна «підприємиця» заробила тисячі гривень, ошукавши десятки потерпілих.

         09.12.2016 року суд своїм рішеням поставив крапку в її злочинній діяльності. За вироком суду громадянку було визнано винною за  ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство шляхом незаконних операцій з використанням електро-обчислювальної техніки) та призначено покарання у виді 3 років і 2 місяців позбавлення волі.

На сьогоднішній день за 3 схожими справами проходять слухання в суді. Покарання, що загрожує шахраям – від 3 до 8 років позбавлення волі.