Перекласти сторінку

Подвійне вбивство на Коропщині.

Подвійне вбивство на Коропщині

  

   Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства двох осіб у смт. Понорниця Коропського району.

   Правоохоронцями встановлено особу, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення. Ним виявився раніше засуджений за умисне вбивство місцевий житель.

   Досудовим розслідуванням встановлено, що 04.04.2017 зловмисник, знаходячись у житловому будинку своєї співмешканки та перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, умисно спричинив останній тілесні ушкодження у вигляді ножового поранення (колото різаної рани) шиї, внаслідок чого  потерпіла померла.

   Продовжуючи свою злочинну діяльність, останній цього ж дня,  перебуваючи у житловому будинку свого знайомого, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, будучи при цьому в стані алкогольного сп’яніння, наніс ще одному місцевому жителю близько 5 колото-різаних ран кухонним ножем в область шиї. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці події.

   Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого п. п. 1, 13 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох чи більше осіб вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

   Розслідування триває.

 

   Довідково : санкція інкримінованої статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі. 

 

Коропський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури