Перекласти сторінку

Прокурор просить визнати недійсними договори оренди землі

         Прокурор просить визнати недійсними договори оренди землі

         Реалізовуючи повноваження з представництва інтересів держави у суді,  Талалаївським відділом Бахмацької місцевої прокуратури вивчено законність передачі земель державної власності для ведення фермерського господарства на території району.

          Встановлено, що Талалаївською районною державною адміністрацією з порушенням вимог земельного законодавства у 2011 році  фізичній особі для ведення фермерського господарства було надано в оренду 385,7298 га ріллі.  

      Зокрема, всупереч діючому законодавству договір оренди між райдержадміністрацією та орендарем було укладено без розроблення та затвердження районною радою технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що призвело до неправильного визначення розміру щорічної орендної плати та ненадходження коштів до бюджету.

        Враховуючи наявність підстав для прокурорського реагування - заподіяння шкоди інтересам держави через неправильний розрахунок орендної плати,  прокуратурою ініційовано визнання недійсними шести договорів оренди земельних ділянок у судовому порядку. 

        На даний час позовні заяви перебувають на розгляді суду першої інстанції.


Талалаївський відділ

Бахмацької місцевої прокуратури