Перекласти сторінку

Бахмацькою місцевою прокуратурою проведена координаційна нарада

     28 лютого2017 року у Бахмацькій місцевій прокуратурі під головуванням керівника Бахмацької місцевої прокуратури Котченка Ф.А та за участі т.в.о. начальника Бахмацького ВП ГУНП в області Колесника Є., начальника Талалаївського ВП Прилуцького ВП ГУНП Борисенка О., начальника Бахмацького РВ з питань пробації Горбач А., начальника Борзнянського РВ з питань пробації Білозор О. та начальника Коропського РВ з питань пробації Андрушко Н. була проведена координаційна нарада  щодо стану протидії злочинності правоохоронними органами в регіоні.

     З метою встановлення причин та умов структури та динаміки злочинів у Бахмацькому, Борзнянському, Коропському та Талалаївських районах, нарадою було взначенго організувати та здійснити вивчення ефективності протидії злочинності з урахуванням вжитих заходів правоохоронних органів на цьому напрямі.

       А також забезпечити опрацювання відомостей про вчинення у продовж минулого року злочинів проти власності на предмет вчинення цих злочинів та місць можливого збуту викраденого, зазначивши їх найбільшу концентрацію на детальних картах регіонів.

         Крім цього, необхідно активізувати оперативно-розшукову діяльність для викриття осіб, які здійснюють злочинну діяльність у цій сфері, у першу чергу на виявлення місць виготовлення та каналів надходження в регіон наркотичних засобів і психотропних речовин.