Перекласти сторінку

Завдяки вжитим заходам Борзнянським відділом Бахмацької місцевої прокуратури усунено негативні наслідки корупційного правопорушення.

Рішенням Борзнянського районного суду задоволено позов Борзнянського відділу Бахмацької місцевої прокуратури про скасування рішення сесії сільської ради про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність депутату цієї ж сільської ради земельних ділянок загальною площею 1,1700 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, а також визнання недійсними свідоцтва про право власності на земельні ділянки.

Підставою звернення до суду з даним  позовом стало рішення районного суду, яке набрало законної сили, про визнання винним депутата у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП, у зв´язку з невиконанням покладених на нього обов´язків щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів під час прийняття рішень на сесії.

В порушення вимог законодавства депутат не повідомив сесію сільської ради про наявність конфлікту інтересів, був присутній на засіданні сесії сільської ради та спільно з іншими депутатами голосував за прийняття рішення.