Перекласти сторінку

Задоволено позов Борзнянського відділу Бахмацької місцевої прокуратури про відшкодування шкоди завданої адміністративним корупційним правопорушенням.

Рішенням Борзнянського районного суду задоволено позов Борзнянського відділу Бахмацької місцевої прокуратури про відшкодування шкоди завданої адміністративним корупційним правопорушенням, внаслідок чого незаконно отримано кошти в сумі 6025 грн.

Підставою звернення до суду з даним  позовом стало рішення районного суду, яке набрало законної сили, про визнання винною голову сільської виборчої комісії у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, у зв´язку з невиконанням покладених на неї обов´язків щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів під час вирішення питання виплати одноразової грошової винагороди членам виборчої комісії.

Так, в порушення вимог законодавства остання при вирішенні  питання про виплату членам виборчої комісії одноразової  грошової допомоги, засідання комісії не скликала та не провела, а одноособово прийняла рішення і виготовила постанову сільської виборчої комісії  про нарахування та виплату собі та чотирьом іншим членам комісії одноразової грошової винагороди. Загалом за рахунок коштів Державного бюджету безпідставно виплачено 6025 грн.

На даний час кошти до бюджету відшкодовано повністю.