Перекласти сторінку

До суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного зайняття рибним водним добувним промислом

        Досудовим розслідуванням встановлено, що 08.07.2016 року, близько 23 години,  за попередньою змовою жителі м. Кролевець Сумської області з метою незаконного зайняття добувним рибним промислом, прибули на р. Десна між с. Вишеньки та с. Бужанка, Коропського району, Чернігівської області, поблизу кВ.40,вид 5, яка знаходиться на території Мезинського Національного Природного парку в межах Рихлівського ПНДВ,  використовуючи гумовий човен з веслами та за допомогою саморобного електричного пристрою, зокрема сачка на руків’ї з дротами, перетворювача напруги 12 В, акумуляторної батареї, шляхом занурення у водне середовище та впливу за допомогою електричного поля на поведінку риби, способом масового знищення, здійснили незаконний вилов риби, чим заподіяли істотну шкоду рибному господарству України.

             Внаслідок таких протиправних дій інтересам держави заподіяні збитки  на суму понад 40 тис грн та чим заподіяно істотну шкоду рибному господарству України.Наразі обвинувальний акт передано до суду для розгляду по суті.