Перекласти сторінку

Покарано гвалтівника.

Талалаївським відділом Бахмацької місцевої прокуратури забезпечено участь та відстояно в суді апеляційної інстанції вирок мешканцю смт. Линовиця Прилуцького району, який у кінці серпня 2015 року в с. Липове Талалаївського району зґвалтував свою неповнолітню доньку та задовольнив з нею статеву пристрасть неприродним способом із застосування насильства.

29 серпня 2015 року близько 01 години, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння чоловік, спричинивши легкі тілесні ушкодження своїй неповнолітній доньці, змусив її вступити з ним у статеві зносини після чого з погрозою застосування насильства задовольнив з нею статеву пристрасть неприродним способом шляхом орогенітального контакту.

Вироком Прилуцького міськрайонного суду ґвалтівника було визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів передбачених ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 153 Кримінального кодексу України, й призначено покарання за сукупністю злочинів у виді 9 років позбавлення волі.

Не погодившись із призначеним покаранням, обвинувачений та його захисник оскаржили вирок суду першої інстанції.

Проте апеляційний суд Чернігівської області, дослухавшись до доводів прокурора у кримінальному провадженні, залишив рішення суду першої інстанції в силі.