Перекласти сторінку

Коропським відділом прокуратури перевірено стан профілактики злочинності органами Національної поліції району

    Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури на початку червня проведено перевірку у діяльності Коропського відділення поліції щодо профілактики злочинності серед осіб які раніше вчиняли злочини та осіб яким судом надано іспитовий строк.

    Слід зазначити, що робота на даному напрямку покладена на дільничних інспекторів поліції які взаємодіють із підрозділами кримінально-виконавчої інспекції району.

    Так, у ході перевірки були опрацьовані особові справи засуджених, відібрані пояснення та проведено ряд інших заходів щодо профілактики рецидивної злочинності.

       Перевірка засвідчила суттєві прорахунки у діяльності дільничних інспекторів району.

     Зокрема довідки про проведення профілактичної роботи мають типовий характер,що свідчить про формальний підхід до роботи певних інспекторів. Удеяких випадках дільничні інспектори поліції взагалі не проводять індивідуально-профілактичні роботи, не перевіряють поведінку та спосіб життя засуджених за місцем проживання, а обмежуються складанням фіктивних довідок.

       З метою усунення виявлених порушень та недопущення їх у подальшому відділом прокуратури підготовлено вимогу до начальника Коропського відділення поліції та поставлено питання про притягнення окремих інспекторів до дисциплінарної відповідальності.